Advertisment آذر امسال ۶۵ هزار بشکه‌ای می‌شود

پیغام خطا

فایل مشخص شده public://events/images/ss/2019/05/eventss_46_15282.jpg نمی‌تواند کپی شود، زیرا فایلی با این نام وجود ندارد. لطفا بررسی کنید که نام فایل درست باشد.
مدیرعامل شرکت اویک:

آذر امسال ۶۵ هزار بشکه‌ای می‌شود

مدیرعامل شرکت اویک اعلام کرد: توسعه فاز دوم این میدان با هدف تولید روزانه ۶۵ هزار بشکه نفت امسال محقق می‌شود.
اخبار نفت

مدیرعامل شرکت اویک اعلام کرد: توسعه میدان مشترک آذر طبق برنامه ادامه دارد و توسعه فاز دوم این میدان با هدف تولید روزانه ۶۵ هزار بشکه نفت امسال محقق می‌شود.

 

غلامرضا منوچهری در جریان بازدید مسعود کرباسیان، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از غرفه اویک در نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت، این مطلب را اعلام کرد و افزود: تاسیسات فراسطحی (CPF) این میدان نیز امسال تکمیل می‌شود و به بهره‌برداری می‌رسد.

 

منوچهری درباره دیگر مباحث مطرح شده در این نشست گفت: شرکت اویک طرح توسعه تکمیلی میدان آذر و همچنین طرح توسعه میدان چنگوله را به شرکت ملی نفت ایران ارائه کرده است.

 

وی به قراردادهای نگهداشت و افزایش تولید میدان‌های نفتی شرکت ملی ایران اشاره کرد و با بیان اینکه قرارداد دو مخزن منصوری و رامشیر از این طرح بین شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و اویک امضا شده است، ادامه داد: در این راستا سفارش کالاهای مورد نیاز را به سازندگان ایرانی داده‌ایم و در شرف تحویل موقعیت چاه‌ها برای آغاز حفاری هستیم.

 

به گفته منوچهری، اویک تاکنون ۶ دکل حفاری برای فعالیت در این دو مخزن تجهیز کرده است.

 

بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از امروز (۱۱ اردیبهشت‌ماه) آغاز به کار کرده است و ۱۴ اردیبهشت به کار خود پایان می‌دهد.

کد خبر: 
۳۹۵۹۲
منبع خبر: 
شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی (شانا)
سایتهای اینترنتی

دسته‌بندی‌ها

موضوعی: 
شخصیتها: 
غلامرضا منوچهری
مسعود کرباسیان
جغرافیایی: 
ایلام (استان ایلام)
میدان نفتی آذر
میدان مشترک
Digg
Telegram
Blogger
Short URL: http://tinyurl.com/y4h7ssch

انعکاس نظر شما

گالری مرتبط

۴۹