Advertisment برگ برنده گلکسی نوت ۱۰ پرو باتری قدرتمند است

برگ برنده گلکسی نوت ۱۰ پرو باتری قدرتمند است

گفته می‌شود که باتری بکاررفته در گوشی پرچمدار گلکسی نوت ۱۰ پرو حداقل با ظرفیت ۴۵۰۰ میلی آمپرساعت است.
اخبار دانش و فناوری

چندی پیش بود که کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری برآورد کردند که احتمالا گلکسی نوت ۱۰ پرو قدرتمندترین و بهترین گوشی سری نوت سامسونگ خواهد بود. آنها در گزارش‌هایی که منتشر کرده بودند با اشاره به قابلیت و ویژگی‌های جدید، منحصر بفرد و پیشرفته در این پرچمدار جدید نشان دادند که این پرچمدار به یک باتری با ظرفیت بالایی مجهز خواهد شد.

با اینکه ماه‌ها تا زمان رونمایی رسمی از گوشی هوشمند و پرچمدار گلکسی نوت ۱۰ باقی مانده است، اما بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری در مورد قابلیت‌های این گوشی پرچمدار جدید برآورد و اظهارات جدیدی را بیان کرده‌اند که نشان می‌دهد این محصول بدون شک یکی از قدرتمندترین و بهترین گوشی‌های عرضه و ارائه شده توسط شرکت کره‌ای سامسونگ خواهد شد.

این طور که این کارشناسان خاطرنشان کرده‌اند گلکسی نوت ۱۰ پرو به یک باتری با ظرفیت حداقل چهار هزار و ۵۰۰ میلی آمپر ساعتی مجهز خواهد بود که بدون شک یکی از قدرتمندترین باتری‌های به کار گرفته شده در گوشی‌های هوشمند جهان به شمار خواهد رفت و به کاربران این امکان را می‌دهد تا بدون وجود هرگونه نگرانی برای تمام شدن شارژ و خالی شدن باتری گوشی، از خدمات، سرویس و اپلیکیشن‌های موردنظر خود بهره‌مند شوند.

اخبار قبلی همچنین نشان می‌داد که سامسونگ احتمالا گوشی گلکسی نوت ۱۰ پرو خود را هم‌زمان با گوشی گلکسی نوت ۱۰ خود عرضه خواهد کرد. در واقع، سامسونگ طبق عادت و رویه جدید خود، چهار مدل مختلف را برای یک گوشی هوشمند و پرچم‌داری که معرفی می‌کند و این محصول برای عرضه در بازارهای جهانی موبایل رونمایی خواهد شد تا به نیاز و سلایق مختلف کاربرانش پاسخ دهد.

یکی از این مدل‌ها، دارای یک صفحه نمایش ۶.۳ و ۶.۸ اینچی خواهد بود و دیگری نیز به شبکه اینترنت ۵G مجهز خواهد شد.

همچنین گفته می‌شود که گلکسی نوت ۱۰ پرو از یک قلم تحت عنوان S pen بهره خواهد برد که به کاربرانش این امکان را می‌دهد تا به تمامی کار و فعالیت‌های موردنیاز خود با دقت هرچه تمام‌تر بپردازند.

بر اساس گزارش‌های وب سایت زد دی نت، گلکسی نوت ۱۰ که قرار است در چهار مدل مختلف با امکانات و قابلیت‌های مختلف رونمایی شود، در ماه اوت سال جاری میلادی به صورت رسمی از سوی شرکت سامسونگ رونمایی و پرده‌برداری خواهد شد.

کد خبر: 
۳۹۵۱۲

دسته‌بندی‌ها

Digg
Telegram
Blogger
Short URL: http://tinyurl.com/yynpxxdj

انعکاس نظر شما

گالری مرتبط

۴۹